Misyonumuz

Güvenilir ve dürüst çalışma ilkeleriyle sektöründe aranılan isimlerden biri olarak nesiller boyu insanlığa hizmet verecek yapılar üretme bilinci içinde yaptığı tüm projeleri kaliteli, sorunsuz ve zamanında yerine getirerek, en mükemmel sonuca ulaşmaktır. Tüm kamu ve özel kurumların isteklerini kendi hedefimiz olarak benimseyerek en ince ayrıntılarına kadar en kusursuz inşa etmek için çalışmaktır. Ana faaliyet alanı endüstriyel yapılar, hafif çelik sistemli yapılar ve betonarme yapılar olan Öz Doğanay İnşaat danışmanlık, problem çözümü, projelendirme ve uygulama alanlarında kendi uzman kadrosu ve makinaları ile dünya standartlarında hizmet vermektedir.

Sektörle ilgili teknik ve idari şartnameleri, uygun hizmet verebilmek amacıyla güncel olarak takip etmekten ve üstlendiği işleri nesilden nesile aktarılan kalıcı bir eser olarak teslim etmektir. Bir projenin başarısında ki en vazgeçilmez unsurun insan faktörü olduğunun bilinciyle insan kaynaklarını her geçen gün güçlendiren ve geliştiren, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek çağa uygun en iyi eserleri insanlığın hizmetine en verimli ve temiz şekilde sunmaktır.

Vizyonumuz

Tecrübelerini toplumsal ve ekonomik yarar sağlayan önemli projeleri içeren farklı iş alanlarına taşıyarak yatırımcı kimliğiyle büyümek. Öncü olmak ve farklılık yaratmak ilkeleri temelinde şekillenen yatırım politikasını uygulayarak modern teknoloji kullanan ve insan kaynağı birikimi çerçevesinde oluşturduğu kurumsal kalite anlayışı ile hizmet vermektir. Uzun vadede karlılığın kaliteden geçtiğinin bilinciyle hareket etmek; her koşulda faaliyet gösterdiği sektörün ve ekonominin gelişimine katkıda bulunmak; her yönden güven duyulan bir grup olarak sürdürebilirliğini sağlamaktır.