[ hakkımızda ]

ÖZDOĞANAY İNŞAAT

Özdoğanay İnşaat, 2010 yılında Kütahya’da inşaat taahhüt işleri yapmak üzere kurulmuştur. Kuruluşundan itibaren özverili ve titiz çalışmaları ile kendini geliştiren firma güçlü teknik kadrosu ve kaliteli üretimi sayesinde büyük ölçekli ve kısa sürede tamamlanan inşaat işlerinin aranılan firması olmuştur.

[ ÖZDOĞANAY İNŞAAT]

BİZE DAİR

Güvenilir ve dürüst çalışma ilkeleriyle sektöründe aranılan isimlerden biri olarak nesiller boyu insanlığa hizmet verecek yapılar üretme bilinci içinde en mükemmele ulaşmak istiyoruz.

Misyonumuz

Tecrübelerini, toplumsal ve ekonomik yarar sağlayan en önemli projeleri içeren farklı iş alanlarına taşıyarak yatırımcı kimliğiyle büyümek vizyonuyla hareket ediyoruz.

vizyonumuz

Uzun vadede karlılığın kaliteden geçtiğinin bilinciyle hareket etmek, her koşulda faaliyet gösterdiği sektörlerin ve ekonominin gelişimine katkıda bulunmak.

değerlerimiz
[ ÖZDOĞANAY İNŞAAT ]

Geçmişten Bugüne

Kurucuları Cemalettin DOĞANAY ve Ömer AŞMAN liderliğinde faaliyet gösteren Öz Doğanay İnşaat, günümüzde endüstriyel yapı ve büyük ölçekli inşaat projeleri dendiğinde ilk akla gelen firmalardan biri olma yolunda ilerlemektedir.

Öz Doğanay İnşaat, taahhüt ettiği işlerde sözleşme şartlarını tam ve zamanında yerine getirilmesi ile müşterileri tarafından tercih edilen firma haline gelmiştir. Müşteri odaklılığı olarak da tanımlanan bu özelliği sayesinde kurumsal kimliğe sahip firmaları sürekli müşteri kitlesi içerisine dahil etmiştir.

Müşteri şartlarının yerine getirilmesi için sektördeki teknolojik yenilikler yakından takip edilmekte ve teknik kadronun sürekli gelişimi için eğitim faaliyetleri gerçekleştirilmektedir.

Öz Doğanay İnşaat inandığı değerler ve çizdiği hedefler doğrultusunda bugüne kadar ürettiği sayısız projede %100 başarıya ulaşmanın haklı gururuyla ve özgüveniyle bundan sonra gerçekleştireceği tüm projeleri de başarıyla tamamlayacak olmanın güvencesini vermektedir.