MİSYONUMUZ & VİZYONUMUZ

MİSYONUMUZ

 

  Güvenilir ve dürüst çalışma ilkeleriyle sektöründe aranılan isimlerinden biri olarak nesiller boyu insanlığa hizmet verecek yapılar üretme bilinci içinde, yaptığı tüm projeleri kaliteli, sorunsuz ve zamanında yerine getirerek, en mükemmel sonuca ulaştırmaktır.

 

 Tüm kamu ve özel kurumların isteklerini kendi hedefimiz olarak benimseyerek en ince ayrıntılarına kadar en kusursuzu inşa etmek için çalışmaktır.

 

  Ana faaliyet alanı endüstriyel yapılar, hafif çelik sistemli yapılar ve betonarme yapılar olan Öz Doğanay İnşaat, danışmanlık,problem tespiti ve çözümü,projelendirme ve uygulama alanlarında kendi uzman kadrosu ve makinaları ile dünya standartlarında hizmet vermektir.

 

 Sektörle ilgili teknik ve idari şartnameleri, uygun hizmet verebilmek amacıyla güncel olarak takip etmekte ve üstlendiği işleri nesilden nesile aktarılan kalıcı bir eser olarak teslim etmektir.

 

 Bir projenin başarısında ki en vazgeçilmez unsurun insan faktörü olduğunun bilinciyle,tecrübelerini işe adamış personelinin yaşam kalitesine değer katmayı ilke edinerek inşaat dünyasında ki her türlü teknolojik gelişme ve yeniliği üretiminin tüm alanlarına yansıtarak doğaya zarar vermeden şekillendirip, insanlığın hizmetine en verimli ve temiz şekilde sunmaktır.

 

VİZYONUMUZ

 

  Tecrübelerini, toplumsal ve ekonomik yarar sağlayan önemli projeleri içeren farklı iş alanlarına taşıyarak yatırımcı kimliğiyle büyümektir.

 

Öncü olmak ve farklılık yaratmak ilkeleri temelinde şekillenen yatırım politikasını uygulayarak modern teknoloji kullanımı, uzman insan kaynağı, bilgi birikimini çerçevesinde oluşturduğu kurumsal kalite anlayışı ile hizmet vermektir.

 

  Uzun vadede karlılığın kaliteden geçtiğinin bilinciyle hareket etmek; her koşulda faaliyet gösterdiği sektörlerin ve ekonominin gelişimine katkıda bulunmak; her yönden güven duyulan bir grup olarak sürdürülebilirliğini sağlamaktır.