HAKKIMIZDA

Öz Doğanay İnşaat, 2010 yılında Kütahya’da inşaat taahhüt işleri yapmak üzere kurulmuştur. Kuruluşundan itibaren özverili ve titiz çalışmaları ile kendini geliştiren firma güçlü teknik kadrosu ve kaliteli üretimi sayesinde büyük ölçekli ve kısa sürede tamamlanan inşaat işlerinin aranılan firması olmuştur.

 

Kurucuları Cemalettin DOĞANAY ve Ömer AŞMAN liderliğinde faaliyet gösteren Öz Doğanay İnşaat , günümüzde  endüstriyel yapı ve büyük ölçekli inşaat projeleri dendiğinde ilk akla gelen firmalardan biri olma yolunda ilerlemektedir.

 

Öz Doğanay İnşaat, taahhüt ettiği işlerde sözleşme şartlarını tam ve zamanında yerine getirmesi ile müşterileri tarafından tercih edilen firma haline gelmiştir. Müşteri odaklılığı olarak da tanımlanan bu özelliği sayesinde  kurumsal kimliğe sahip firmaları sürekli müşteri kitlesi içine almıştır.

 

Müşteri şartlarının yerine getirilmesi için sektördeki teknolojik yenilikler yakından takip edilmekte ve teknik kadronun sürekli gelişimi için eğitim faaliyetleri gerçekleştirilmektedir.

 

Öz Doğanay İnşaat inandığı değerler ve çizdiği hedefler doğrultusunda bugüne kadar ürettiği sayısız projede %100 başarıya ulaşmanın haklı gururuyla ve özgüveniyle bundan sonra gerçekleştireceği tüm projeleri de başarıyla tamamlayacak olmanın güvencesini vermektedir.